HV0830-2R7605-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4204-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV0830-2R7605-R
Kuvaus
CAP 6F -10% +30% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 40mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
6 F
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,220" (31,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 100Hz