HSL1025-3R8706-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSL1025-3R8706-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSL1025-3R8706-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 70F 3.8V
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
70 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 250mOhm 1000 tuntia @ 60°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 60°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
70 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm