HS1025-3R8706-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HS1025-3R8706-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HS1025-3R8706-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 70F 3.8V
Tarkka kuvaus
70 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 250mOhm 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
70 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-15°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm