HPAL1V1040-R30-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HPAL1V1040-R30-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HPAL1V1040-R30-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V1040-R30-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HPAL1V1040-R30-R
Kuvaus
FIXED IND 300NH 35A 1.1 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
300 nH Suojattu Valettu Induktori 35 A 1,1mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
45A
DC-resistanssi (DCR)
1,1mOhm maks.
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
96MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,453" pit. x 0,394" lev. (11,50mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)