HPAL1V1040-R30-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HPAL1V1040-R30-R |
Kuvaus | FIXED IND 300NH 35A 1.1 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 300 nH Suojattu Valettu Induktori 35 A 1,1mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 45A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 1,1mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Taajuus - itseresonoiva 96MHz |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Tyyppi Valettu | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,453" pit. x 0,394" lev. (11,50mm x 10,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |