HPAL1V1040-2R2-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HPAL1V1040-2R2-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HPAL1V1040-2R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V1040-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HPAL1V1040-2R2-R
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 12 A 7mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
16,5A
DC-resistanssi (DCR)
7mOhm maks.
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
25MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,453" pit. x 0,394" lev. (11,50mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)