HPAL1V0630-1R5-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HPAL1V0630-1R5-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HPAL1V0630-1R5-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V0630-1R5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HPAL1V0630-1R5-R
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 12A 12.1 MOHM
Tarkka kuvaus
1.5 µH Suojattu Valettu Induktori 12 A 12,1mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
12A
DC-resistanssi (DCR)
12,1mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,260" lev. (7,00mm x 6,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)