HPAL1V0630-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HPAL1V0630-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HPAL1V0630-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HPAL1V0630-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HPAL1V0630-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 12A 7.4 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 12 A 7,4mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
15A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
7,4mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,260" lev. (7,00mm x 6,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)