HCM1A4020V2-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A4020V2-4R7-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A4020V2-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A4020V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A4020V2-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 2.5A 118 MOHM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Induktori 2.5 A 118mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
118mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
27MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Induktanssi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,173" pit. x 0,165" lev. (4,40mm x 4,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
3,2A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)