HCM1A1707V2-470-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A1707V2-470-R |
Kuvaus | FIXED IND 47UH 5.5A 46 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 47 µH Suojattu Induktori 5.5 A 46mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 46mOhm maks. |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 2MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Materiaali - ydin | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Induktanssi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±20% | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,675" pit. x 0,675" lev. (17,15mm x 17,15mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 8A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,276" (7,00mm) |