HCM1A1707V2-470-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1707V2-470-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1707V2-470-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1707V2-470-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1707V2-470-R
Kuvaus
FIXED IND 47UH 5.5A 46 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µH Suojattu Induktori 5.5 A 46mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
46mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
2MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,675" pit. x 0,675" lev. (17,15mm x 17,15mm)
Virta - saturaatio (Isat)
8A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)