HCM1A1707V2-100-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1707V2-100-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1707V2-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1707V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1707V2-100-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 12A 10 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Induktori 12 A 10mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
10mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
6MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,675" pit. x 0,675" lev. (17,15mm x 17,15mm)
Virta - saturaatio (Isat)
17A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)