HCM1A1707-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4769-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-4769-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4769-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1707-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 18A 4.72 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Induktori 18 A 4,72mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
4,72mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,677" pit. x 0,663" lev. (17,20mm x 16,85mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
20A