HCM1A1307V3-220-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1307V3-220-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1307V3-220-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1307V3-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1307V3-220-R
Kuvaus
FIXED IND 22UH 6A 33.1 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Valettu Induktori 6 A 33,1mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
33,1mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
5MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,530" pit. x 0,496" lev. (13,45mm x 12,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
8A