HCM1A1305V3-330-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A1305V3-330-R |
Kuvaus | FIXED IND 33UH 4.5A 58 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 33 µH Suojattu Valettu Induktori 4.5 A 58mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 58mOhm maks. |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 3MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Tyyppi Valettu | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,530" pit. x 0,496" lev. (13,45mm x 12,60mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,197" (5,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 5,2A |