HCM1A1305V2-3R3-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A1305V2-3R3-R |
Kuvaus | FIXED IND 3.3UH 12A 9.2 MOHM SMD |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 3.3 µH Suojattu Induktori 12 A 9,2mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 9,2mOhm maks. |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 16MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Vanhentunut | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Materiaali - ydin | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Induktanssi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±20% | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,530" pit. x 0,496" lev. (13,45mm x 12,60mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 19A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,197" (5,00mm) |