HCM1A1305V2-3R3-R on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
3.3 µH Suojattu Induktori 12 A 9,2mOhm maks. Epästandardi
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A1305V2-3R3-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1305V2-3R3-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1305V2-3R3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1305V2-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1305V2-3R3-R
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 12A 9.2 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC-resistanssi (DCR)
9,2mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
16MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,530" pit. x 0,496" lev. (13,45mm x 12,60mm)
Virta - saturaatio (Isat)
19A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)