HCM1A1305V2-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1305V2-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1305V2-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1305V2-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1305V2-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 24A 2.05 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 24 A 2,05mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
2,05mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
40MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,530" pit. x 0,496" lev. (13,45mm x 12,60mm)
Virta - saturaatio (Isat)
35A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)