HCM1A1305-100-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4765-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-4765-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4765-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1305-100-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 6.8A 21.9 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Induktori 6.8 A 21,9mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
21,9mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,524" pit. x 0,480" lev. (13,30mm x 12,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
13A