HCM1A1305-100-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A1305-100-R |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 6.8A 21.9 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Suojattu Induktori 6.8 A 21,9mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 21,9mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,524" pit. x 0,480" lev. (13,30mm x 12,20mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,197" (5,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 13A |