HCM1A1105V2-100-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1105V2-100-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1105V2-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1105V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1105V2-100-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 6.2A 27 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Induktori 6.2 A 27mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
27mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
9MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,425" pit. x 0,394" lev. (10,80mm x 10,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)