HCM1A1104V2-1R0-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A1104V2-1R0-R |
Kuvaus | FIXED IND 1UH 19A 3.1 MOHM SMD |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 µH Suojattu Induktori 19 A 3,1mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 3,1mOhm maks. |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 38MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Vanhentunut | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Materiaali - ydin | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Induktanssi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±20% | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,425" pit. x 0,394" lev. (10,80mm x 10,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 25A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |