HCM1A1104V2-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1104V2-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1104V2-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1104V2-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1104V2-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 19A 3.1 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 19 A 3,1mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
3,1mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
38MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,425" pit. x 0,394" lev. (10,80mm x 10,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
25A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)