HCM1A0805-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4754-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-4754-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4754-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0805-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 5.7A 20 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Induktori 5.7 A 20mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
20mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,319" pit. x 0,315" lev. (8,10mm x 8,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,213" (5,40mm)
Virta - saturaatio (Isat)
10A