HCM1A0805-150-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A0805-150-R |
Kuvaus | FIXED IND 15UH 2.5A 71 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 15 µH Suojattu Induktori 2.5 A 71mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 71mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,319" pit. x 0,315" lev. (8,10mm x 8,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,213" (5,40mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 6A |