HCM1A0703V3-100-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A0703V3-100-R |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 3.3A 75 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 27 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Suojattu Valettu Induktori 3.3 A 75mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 75mOhm maks. |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 12MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Tyyppi Valettu | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,276" pit. x 0,260" lev. (7,00mm x 6,60mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 4,4A |