HCM1A0703V2-330-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0703V2-330-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0703V2-330-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0703V2-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0703V2-330-R
Kuvaus
FIXED IND 33UH 1.6A 242 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Induktori 1.6 A 242mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
242mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
6,5MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,260" lev. (7,00mm x 6,60mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,3A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)