HCM1A0703V2-220-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0703V2-220-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0703V2-220-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0703V2-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0703V2-220-R
Kuvaus
FIXED IND 22UH 2A 149 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Induktori 2 A 149mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
149mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
7MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,260" lev. (7,00mm x 6,60mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,9A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)