HCM1A0503V3-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0503V3-4R7-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0503V3-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0503V3-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0503V3-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 4.1 A 47mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
47mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
22MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Tyyppi
Valettu
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,213" pit. x 0,205" lev. (5,40mm x 5,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6A