HCM1A0503V3-2R2-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0503V3-2R2-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0503V3-2R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0503V3-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0503V3-2R2-R
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 5.5A 23 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 5.5 A 23mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
23mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
33MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Tyyppi
Valettu
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,213" pit. x 0,205" lev. (5,40mm x 5,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6,4A