HCM1A0503V2-R20-R on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 428
Tekniset tiedot
200 nH Suojattu Induktori 20.5 A 2mOhm maks. Epästandardi
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A0503V2-R20-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0503V2-R20-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0503V2-R20-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0503V2-R20-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0503V2-R20-R
Kuvaus
FIXED IND 200NH 20.5A 2 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC-resistanssi (DCR)
2mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
160MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,213" pit. x 0,205" lev. (5,40mm x 5,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
20A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)