HCM1A0503V2-100-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0503V2-100-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0503V2-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0503V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0503V2-100-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 2.8A 108 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Induktori 2.8 A 108mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
108mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
13MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Induktanssi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,213" pit. x 0,205" lev. (5,40mm x 5,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,3A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)