HCM1307-1R0-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1307-1R0-R |
Kuvaus | FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 µH Suojattu Induktori 29 A 2mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 49A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 2mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,520" pit. x 0,492" lev. (13,20mm x 12,50mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,256" (6,50mm) |