HCM1307-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1307-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1307-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1307-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1307-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 29 A 2mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
49A
DC-resistanssi (DCR)
2mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,492" lev. (13,20mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)