HCM1305-7R8-R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 243
Tekniset tiedot
7.8 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 10 A 19,4mOhm maks. Epästandardi
HCM1305-7R8-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1305-7R8-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1305-7R8-R
Kuvaus
FIXED IND 7.8UH 10A 19.4 MOHM
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
18,5A
DC-resistanssi (DCR)
19,4mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,524" pit. x 0,480" lev. (13,30mm x 12,20mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)