HCM1305-2R2-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1305-2R2-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1305-2R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1305-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1305-2R2-R
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 20 A 5,29mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
32A
DC-resistanssi (DCR)
5,29mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,524" pit. x 0,480" lev. (13,30mm x 12,20mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)