HCM1104-100-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1104-100-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1104-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1104-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1104-100-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 7.5 A 30mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
8,5A
DC-resistanssi (DCR)
30mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,437" pit. x 0,394" lev. (11,10mm x 10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)