HCM1103-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4131-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-4131-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4131-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1103-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 7A 22.5 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 7 A 22,5mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
13A
DC-resistanssi (DCR)
22,5mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,437" pit. x 0,394" lev. (11,10mm x 10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)