HCM1103-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4139-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-4139-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4139-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1103-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 15A 6 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 15 A 6mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
21A
DC-resistanssi (DCR)
6mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,437" pit. x 0,394" lev. (11,10mm x 10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)