HCM0703-8R2-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM0703-8R2-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM0703-8R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0703-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0703-8R2-R
Kuvaus
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
8.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 4 A 68mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
7,5A
DC-resistanssi (DCR)
68mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,280" pit. x 0,260" lev. (7,10mm x 6,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)