HCM0703-8R2-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM0703-8R2-R |
Kuvaus | FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 8.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 4 A 68mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 7,5A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 68mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Induktanssi | Koko/mitat 0,280" pit. x 0,260" lev. (7,10mm x 6,60mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |