HCM0503V2-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM0503V2-4R7-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM0503V2-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0503V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0503V2-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojaamaton Valettu Induktori 4.1 A 47mOhm Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6A
Valm.
Suojakuori
Suojaamaton
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
47mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Valettu
Koko/mitat
0,203" pit. x 0,201" lev. (5,15mm x 5,10mm)
Induktanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)