HCM0503-3R3-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM0503-3R3-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM0503-3R3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0503-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0503-3R3-R
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 5.5A 41 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 5.5 A 41mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6A
DC-resistanssi (DCR)
41mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Koko/mitat
0,203" pit. x 0,201" lev. (5,15mm x 5,10mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)