HCM0503-220-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4628-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-4628-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4628-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0503-220-R
Kuvaus
FIXED IND 22UH 1.9A 270 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Induktori 1.9 A 270mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,9A
DC-resistanssi (DCR)
270mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,203" pit. x 0,201" lev. (5,15mm x 5,10mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)