HCM0503-1R0-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM0503-1R0-R |
Kuvaus | FIXED IND 1UH 10.1A 11.44 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 10.1 A 11,44mOhm maks. 2020 (5050 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 8,5A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 11,44mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 2020 (5050 metrinen) |
Induktanssi | Koko/mitat 0,203" pit. x 0,201" lev. (5,15mm x 5,10mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |