HCM0503-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM0503-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM0503-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0503-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0503-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 10.1A 11.44 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 10.1 A 11,44mOhm maks. 2020 (5050 metrinen)
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
8,5A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
11,44mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
2020 (5050 metrinen)
Induktanssi
Koko/mitat
0,203" pit. x 0,201" lev. (5,15mm x 5,10mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)