HB1625-2R5256-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3128-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HB1625-2R5256-R
Kuvaus
CAP 25F -10% +30% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 40mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
25 F
Koko/mitat
0,650" halk. (16,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,118" (28,40mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 100Hz