HB1325-2R5156-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3127-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HB1325-2R5156-R
Kuvaus
CAP 15F -10% +30% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 50mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
15 F
Koko/mitat
0,531" halk. (13,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,118" (28,40mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50mOhm @ 100Hz