HB1030-2R5106-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3126-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HB1030-2R5106-R
Kuvaus
CAP 10F -10% +30% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 60mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
10 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,240" (31,50mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60mOhm @ 100Hz