HB0830-2R5605-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3125-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HB0830-2R5605-R
Kuvaus
CAP 6F -10% +30% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 100mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
6 F
Koko/mitat
0,335" halk. (8,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,220" (31,00mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100mOhm @ 100Hz